BUDUĆI UČESNIK ZADRUGE O NASTUPIMA KIJE I SLOBE U CRNOJ GORI!

Zgodne cice, lud provod i brčkanje na crnogorskom primorju nije izostalo ni kod Milana Zukića, potencijalnog učesnika Zadruge 2. On se ovih dana opušta sa atraktivnom crnkom i kako kaže za Radio “Svetski”, posetio je nastupe Slobe Radanovića i Kije Kockar:

– Moram da priznam da nisam baš bio preterano zainteresovan da posetim Kijin nastup. Nekako mi se nije išlo i bio sam u fazonu šta ću ja na njenom nastupu ali me je drugarica naterala i ubrzo sam shvatio da bih pogrešio da nisam otišao. Ona je bukvalno rođena za scenu, odlično se snalazi, a i Sloba me je oduševio. Gomila ljudi je pevala sa njima u glas, a hitovima su naterali da se olešimo od alkohola.

Nova sezona se očekuje da krene početkom septembra, a kako se priča, Aleksandra Subotić i David Dragojević su danas i zvanično potpisali ugovore.
Foto: Instagram (printscreen)


Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.